Penzión U Šeliho ponúka luxusné ubytovanie aj pre tých najnáročnejších v úplne novom objekte stojacom na úpätí Vysokých Tatier vo Veľkej Lomnici. Kapacita penziónu je 27 miest v dvoj, troj a štvor lôžkových izbách s balkónom, samostatnou kúpeľňou a toaletou. Pre milovníkov luxusu je tu mezonetový apartmán s dvoma kúpeľňami a kompletným vybavením. 

Penzión má vlastný prístup z hlavnej cesty, parkovanie v areáli, wifi, všetky izby sú vybavené vlastnou chladničkou a satelitnou TV. Raňajky aj večerné posedenie je zabezpečené priamo v objekte. Ponúkame Vám priestory pre skvelú zábavu spojenú s diskotékou, či Karaoke. V penzióne U Šeliho nájdete všetko čo pre zábavu a oddych potrebujete. Ponúkame relax priamo v penzióne v saune s vírivkou, fitness miestnosti, alebo v herni pri šípkach, či „air hokeji“ a tiež bar, ktorý okrem iného poskytuje príjemný relax a posedenie pri kozube.

Adresa: Športová 43, 05952 Veľká Lomnica, Slovensko

Penzión u Šeliho

Príjemné zážitky z chvíľ strávených v lone tatranskej prírody umocní za letných večerov posedenie pod altánkom s grilom.Priestory sú priestranné, moderne a pohodlne zariadené, vybavené wifi, vlastným LCD, DVD a ozvučením. 
Telám unaveným po túrach a lyžovaní určite prospeje masáž, ktorú zabezpečíme priamo v penzióne. Penzión leží v susedstve najväčšieho golfového ihriska na Slovensku „Black Stork“ vo Veľkej Lomnici a len pár kilometrov od najlepšej slovenskej zjazdovky v Lomnickom sedle.

Kapacita ubytovania

KapacitaTyp izbyCeny od
3 osoby Štúdio (3 dospelí) 63 €
2 osoby Dvojlôžková izba s manželskou posteľou 42 €
4 osoby Dvojúrovňový apartmán (4 dospelé osoby) 110 €

Rezervovať ubytovanie v Penzióne u Šeliho

Vybavenie objektu

Interiér bar, internet (wifi zdarma), fitnes, šípky, masáže, herňa, TV, DVD
Exteriér gril, záhrada, terasa
Parkovanie zdarma

Tip na výlet

  • All
  • Hrady
  • Jaskyne
  • Turistika
  • Výstupy
load more hold SHIFT key to load all load all